PoradnikPR.info

PoradnikPR.info

Poradnik pedagogiczno - resocjalizacyjny

 
 
 
 

Szaleni Brytyjczycy

Większość Brytyjczyków cierpi na napady szału.

Ponad połowa Brytyjczyków, pracujących na komputerze, cierpi na napady szału, do których doprowadza ich właśnie używanie komputera.

Zestresowani pracownicy na komputer klną, krzyczą, a nawet go… biją - tak silny bywa stres w pracy i frustracja wywoływana przez komputerowe oprogramowanie.

Z badań przeprowadzonych w W. Brytanii, wynika, że klnie na komputer 54 procent, a do rękoczynów bierze się aż 40 procent rozwścieczonych użytkowników.

Według autorów badań większość Brytyjczyków traci panowanie nad sobą z powodu działania oprogramowania i sprzętu komputerowego 3- 4 razy w miesiącu. (czytaj dalej »)


Ponad 10%  wybucha z takich powodów co najmniej 10 razy na miesiąc.

“Chociaż badanie nie zajmowało się różnymi innymi czynnikami, wiadomo, że nawykowe reagowanie niepohamowanym wybuchem złości odbija się bardzo niekorzystnie na zdrowiu”
- powiedział John Charlton, z uniwersytetu w Bolton.

Dodał jednak, że - “umiarkowane wybuchy złości, takie jak wykrzykiwanie pod adresem komputera, mogą w rzeczywistości być zbawienne”.

źródło: http://bps-research-digest.blogspot.com/search/label/Educational
Powiadom znajomego
  1. (wymagane)
  2. (prawidłowy adres email wymagany)
  3. (wymagane)
  4. (prawidłowy adres email wymagany)
 

cforms contact form by delicious:days

Powiązane Artykuły:

Zostaw swój komentarz

You must be logged in to post a comment.

Kategorie

Chmurka Tagów

Publikuj już dziś!

Publikuj swój artykuł a otrzymasz ZAŚWIADCZENIE!
*Przeczytaj więcej»
*Publikuj»

Administracja


Warning: Unknown: open(/home/content/62/2214862/tmp/sess_lnea7i2tbbu1jtjkotngc93pi7, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0