PoradnikPR.info

PoradnikPR.info

Poradnik pedagogiczno - resocjalizacyjny

 
 
 
 

Uśmiech naszych dzieci

Nienarodzone jeszcze dzieci dość często uśmiechają się w łonie matki.
Naukowcy japońscy po raz pierwszy na świecie zdołali uzyskać unikalne zdjęcia, potwierdzające to interesujące odkrycie - poinformowała prasa tokijska.


Podczas długiego ultradźwiękowego badania kobiety będącej w ciąży 23 tygodnie i jeden dzień specjaliści w ciągu trzech minut wykonali sześć zdjęć, na których dziecko się uśmiechało ok. 5 sekund. Biolodzy przyjęli uważać wyraz twarzy za “spontaniczny uśmiech”, jeśli utrzymuje się on co najmniej jedną sekundę.

Co wywołuje uśmiech na twarzy nienarodzonego dziecka, naukowcy z Uniwersytetu Świętego Serca w Tokio, którzy przeprowadzili badanie, na razie nie są w stanie odpowiedzieć. Uważają jednak, że dokonali poważnego kroku na drodze do rozszyfrowania tajemnicy “ewolucji emocji”.

źródło:http://bps-research-digest.blogspot.com/
Powiadom znajomego
  1. (wymagane)
  2. (prawidłowy adres email wymagany)
  3. (wymagane)
  4. (prawidłowy adres email wymagany)
 

cforms contact form by delicious:days

Powiązane Artykuły:

Zostaw swój komentarz

You must be logged in to post a comment.

Kategorie

Chmurka Tagów

Publikuj już dziś!

Publikuj swój artykuł a otrzymasz ZAŚWIADCZENIE!
*Przeczytaj więcej»
*Publikuj»

Administracja


Warning: Unknown: open(/home/content/62/2214862/tmp/sess_pfl5pco1u8lb6vopbal0urjpe0, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0