PoradnikPR.info

PoradnikPR.info

Poradnik pedagogiczno - resocjalizacyjny

 
 
 
 

Trzeźwość 24/7

Londyn rozważa wprowadzenie programu “Trzeźwość 24/7″, który wymusi na osobach skazanych za przestępstwa popełnione na skutek nadużywania alkoholu do całkowitej trzeźwości i codziennych kontroli alkomatem - czytamy w “Daily Telegraph”.

Przestępcy będą zobowiązani do stawiania się dwa razy dziennie na komisariacie i poddawania testowi alkomatem. Za złamanie zakazu i wypicie alkoholu będzie grozić nawet więzienie. Londyn ma ogromny problem z przestępstwami popełnianymi po spożyciu alkoholu i ich odsetek jest w stolicy wyższy o 50 proc. niż w reszcie kraju.

Zwolennikiem wprowadzenia nowych rozwiązań jest wiceburmistrz Londynu Kit Malthouse. Inspirację znalazł w Południowej Dakocie, gdzie podobne rozwiązanie jest już stosowane.

źródło: http://www.telegraph.co.uk/
Powiadom znajomego
  1. (wymagane)
  2. (prawidłowy adres email wymagany)
  3. (wymagane)
  4. (prawidłowy adres email wymagany)
 

cforms contact form by delicious:days

Powiązane Artykuły:

Zostaw swój komentarz

You must be logged in to post a comment.

Kategorie

Chmurka Tagów

Publikuj już dziś!

Publikuj swój artykuł a otrzymasz ZAŚWIADCZENIE!
*Przeczytaj więcej»
*Publikuj»

Administracja


Warning: Unknown: open(/home/content/62/2214862/tmp/sess_dsecdu9qf881kr62o6hj07jl83, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0