PoradnikPR.info

PoradnikPR.info

Poradnik pedagogiczno - resocjalizacyjny

 
 
 
 

Nasze Porady

- Odpowiedzi na Wasze problemy

Otrzymanie przepustki

Witam moje pytanie dotyczy programu resocjalizacyjnego w zakładzie karnym.
Czy jeśli osadzony go nie podpisze to straci on prawo do przepustek i czy termin do ubiegania się tej przepustki się wydłuży?

Nie potrafię zapanować nad stresem

Mam 30 lat skończoną dobrą uczelnię z wyróżnieniem, a mimo to nie jestem w stanie podjąć pracy. Sama myśl o rozmowach kwalifikacyjnych powoduje, że ogrania mnie ogromny strach. Od zawsze źle znosiłam sytuacje stresowe i każdy pomagał mi przez nie przejść. Rodzice starali się oszczędzić mi stresujących sytuacji i wiele spraw załatwiali za mnie. [...]

Chcę się zbliżyć do żony

Pani Justyno,
Małżeństwem jesteśmy siedem lat i jak to w związku bywa raz bywało lepiej raz gorzej. W czasie kłótni i po nich zawsze wina spadała na mnie. To ja byłem za wszystko odpowiedzialny i to ja miałem się zmieniać.
Kocham moją żonę i starałem się zmieniać tak jak tego chciała. Czasem nawet tak myślę, że nawet [...]

Jak i czy w ogóle mogę sobie poradzić przy ataku paniki?

Serdecznie Panią witam,
Postanowiłam do Pani napisać, ponieważ potrzebuję pomocy: Przed szaleństwem zakupów świątecznych będąc w sklepie nagle poczułam się słabo i bardzo niepewnie. Z mężem wyszliśmy na powietrze i wróciliśmy do domu. Mdłości ustały, ale wewnętrzne niepewności i takie uczucie stresu pozostało.
Po jakimś krótkim czasie, myślę kilku dni, miałam atak paniki. Tak wnioskuję po przeczytaniu [...]

Moje dziecko nie chce chodzić do przedszkola

Witam. Moje dziecko, odkąd zmieniła się nauczycielka, nie chce chodzić do przedszkola. Rozmawiałam już z dyrektorką przedszkola, ale ona bagatelizuje problem. Nie wiem, co mam robić, nie wiem czy jest to oznaka czegoś poważnego.

Można zmusić kogoś do odwykowego leczenia?

Chciałabym się dowiedzieć czy w Polsce jest możliwe przymusowo wysłać kogoś na odwykowe leczenie?

Mam dziwne objawy po paleniu marihuany

Dzień dobry, mam chyba poważny problem i proszę o poradę. Kilka lat temu zdarzyło mi się zażywać narkotyki, szczególnie marihuanę, ale też kilka razy amfetaminę i extazy. Przy którymś razie nagle tak jakoś jakbym odpłynął na jawie. Takie zamyślenie. Było mi z tym strasznie doszedłem ledwo do domu, serce mocno biło, zasychało w ustach. Myślałem, że nie przeżyję.

Moja córka się stacza - nie wiem co robić?

Chodzi o moją 15 letnią córkę. Nie mam pojęcia jak do niej dotrzeć. Jest rozpieszczoną przez babcie, mamę i dziadków jedynaczką. Jest moim oczkiem w głowie, chociaż od jakiegoś czasu nasze stosunki oziębły.

Kategorie

Chmurka Tagów

Publikuj już dziś!

Publikuj swój artykuł a otrzymasz ZAŚWIADCZENIE!
*Przeczytaj więcej»
*Publikuj»

Administracja


Warning: Unknown: open(/home/content/62/2214862/tmp/sess_f4ska1n23k7cuu38mh9oq7t4t4, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0