PoradnikPR.info

PoradnikPR.info

Poradnik pedagogiczno - resocjalizacyjny

 
 
 
 

Współpraca

Opublikuj swój artykuł na naszym portalu

- A otrzymasz Zaświadczenie o publikacji!

(«tu zobaczysz wzór naszego zaświadczenia»)

Do współpracy zapraszamy: pedagogów, psychologów, psychiatrów, psychoterapeutów, socjologów, filozofów, absolwentów profilaktyki społecznej i resocjalizacji, studentów- autorów artykułów specjalistycznych.

Jesteśmy zainteresowani artykułami przydatnymi w pracy pedagogicznej, psychologicznej, terapeutycznej. Interesują nas artykuły prezentujące wyniki badań, ponadto recenzje książek, refleksje, wywiady, rady przeznaczone dla czytelników portalu www.PoradnikPR.info

Publikujemy artykuły nigdzie wcześniej niepublikowane jak również te mające swoją publikację.

Jak zacząć?

Aby opublikować artykuł na naszych stronach:

prześlij swój artykuł na adres jryszewska@poradnikpr.info lub poprzez formę kontaktową .

Ważne

 1. Przy nadesłaniu artykułu podawanie swoich danych (poza obowiązkowymi w formie kontaktowej)jest dobrowolne. Poradnik pedagogiczno resocjalizacyjny nie udostępnia nikomu gromadzonych danych.
 2. Wejdź na stronę Kontakt w okienko wiadomości wklej swój artykuł i wybierz opcję Publikuj artykuł.
 3. W temacie wiadomości mailowej i w temacie formy kontaktowej zaznacz w jakiej Kategorii ma ukazać się Twój artykuł.
 4. Jeśli chcesz opublikować artykuł, a nie ma kategorii w jakiej byś chciał publikować napisz do nas jryszewska@poradnikpr.info lub użyj formy kontaktowej.
 5. Pamiętaj aby podać swoje imię i nazwisko pod artykułem jeśli chcesz aby inni wiedzieli kto jest autorem danego tekstu.
 6. Artykuły publikowane na Poradniku PR nie są sprawdzane pod względem posiadanych praw autorskich. Publikując dany tekst Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej za treść publikowanych artykułów.
 7. Jeśli znajdziesz na naszych stronach plagiat i uważasz, iż to Ty jesteś autorem, a ktoś naruszył twoje prawa i potrafisz to udokumentować NAPISZ. Publikacja zostanie skasowana, a użytkownik który dopuścił się plagiatu zostanie skasowany.
 8. Jeśli wysłałeś swój materiał i spełniłeś powyższe warunki, oznacza to że udzielasz redakcji serwisu zgody na nieodpłatne opublikowanie materiałów na stronach internetowych “www.PoradnikPR.info“, oraz iż jesteś właścicielem autorskich praw majątkowych do nadesłanych materiałów, a one same nie naruszają praw autorskich osób trzecich.
 9. Wszelkie kopiowanie tych tekstów i wykorzystanie ich w celach komercyjnych oraz w innych przypadkach niż publikacja na stronach tego serwisu, jest zabronione i stanowi naruszenie ustawy o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
 10. Jeśli chcesz wykorzystać fragment jakiegoś artykułu skontaktuj się z jego autorem.
 11. Publikacje nie spełniające tych warunków nie będą publikowane.
 12. Autor nie jest powiadamiany o fakcie opublikowania pracy. Artykuł ukazuje się w naszym serwisie w terminie 24 do 36 godzin od chwili przesłania go za pomocą formularza bądź poprzez pocztę mailową.
 13. Autor artykułu, który nie zostanie opublikowany zostaje powiadomiony o tym fakcie niekoniecznie z podaniem przyczyny dlaczego tak się stanie.

Skontaktuj się z nami »

Przeczytaj nasz Poradnik dla autorów »

Zdobądź wielu czytelników

Opublikujemy za Ciebie artykuł, który może szybko zdobyc popularność.

Wyślij do Nas Swój Artykuł!

Publikacja w Poradniku PR to wiele korzyści dla Ciebie!

Promujemy najlepsze

Najlepsze, artykuły zamieszczamy na stronie głównej Poradnika PR w dziale Polecane artykuły - dzięku czemu mogą szybko stać się popularne.

Reklamuj swój serwis

Dowiedz się jak możesz promować swoją stronę na łamach Poradnika PR

«Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj»

Zostań ekspertem

Zacznij być postrzegany jako ekspert.

Promuj siebie!

Na życzenie czytelnika wystawiamy zaświadczenie o publikacji!

Uwagi czytelników

Dzięki możliwości komentowania Twoich artykułów dowiesz się co o nich sądzą inni.


Kategorie

Chmurka Tagów

Publikuj już dziś!

Publikuj swój artykuł a otrzymasz ZAŚWIADCZENIE!
*Przeczytaj więcej»
*Publikuj»

Administracja


Warning: Unknown: open(/home/content/62/2214862/tmp/sess_8j188jiivtl53jk9m3i9016um1, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0